Відкрийте для себе новий рівень комфорту з преміальною моделлю LEOBRO Boho Deluxe. Крісло LB-1111 — це поєднання розкоші, ручної роботи та виняткової міцності. Виконане в глибокому чорному кольорі, воно ідеально підходить для створення стильного акценту в інтер'єрах Loft, High-Tech або для облаштування преміальної зони відпочинку на терасі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Диаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Нагрузка | 150 кг |
| Подушки | 1 большая |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴










