Пориньте в атмосферу абсолютного спокою з підвісним кріслом LEOBRO Boho Comfort. Модель LB-1108 поєднує в собі графічність чорного кольору та затишок ручного плетіння. Завдяки збільшеному розміру XL та ергономічній формі, це крісло стане вашим улюбленим місцем для читання, медитації або просто відпочинку на свіжому повітрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Диаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Нагрузка | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴










