
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho XL 80 см Grey з подушкою (LB-1107)
1 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: LB-1107
+380 (99) 345-50-50
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відчуйте повний релакс із підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у стильному сірому кольорі. Модель LB-1107 постачається у комплекті з великою м’якою подушкою, що перетворює плетене крісло на справжній "хмарочос" затишку. Сірий колір є найбільш універсальним: він гармонійно вписується у скандинавський стиль, мінімалізм або хай-тек.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Диаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Нагрузка | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴









