
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho XL 80 см Cream з подушкою (LB-1106)
1 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: LB-1106
+380 (99) 345-50-50
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створіть власний острівець спокою та естетики з підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у ніжному кремовому кольорі. Модель LB-1106 — це повноцінний комплект, що включає велику м’яку подушку, яка ідеально доповнює плетену конструкцію. Це крісло миттєво стає центром уваги в будь-якій кімнаті, наповнюючи простір світлом та затишком у стилі Hygge.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Диаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Нагрузка | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴









