
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho XL 80 см Black з подушкою (LB-1105)
1 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: LB-1105
+380 (99) 345-50-50
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальний комфорт в одному комплекті! Підвісне крісло LEOBRO Boho XL у чорному кольорі тепер доповнене м’якою подушкою, що робить його ідеальним місцем для повного релаксу. Це стильне рішення для тих, хто цінує затишок, сучасний дизайн у стилі макраме та практичність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Диаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Нагрузка | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴









